Aktualizacje programu Action! motywują do skorzystania z niego

Nowe wersje programu Action! zachęcają do skorzystania z niego. Jako, że systematycznie powstają najnowsze wersje tego programu, czyli każdy ma sposobność wyszukać to, co spełni jego wymagania. Mirillis ma na celu to, aby zmieniać tradycyjne komputery w najwyższej jakości cyfrowe urządzenia przeznaczone do celów rozrywkowych. Wyróżnienia branżowe oraz referencje stałych nabywców pokazują, iż udało się to zyskać.

Z programem do nagrywania można nagrać pulpit Windows, gry a także muzykę. Można strumieniować oraz nagrać to, co można zobaczyć oraz usłyszeć to potem na komputerze. Program jest łatwy w obsłudze, ze względu na to, iż posiada wygodny oraz stylowy interfejs z wbudowanym menadżerem. Produktywnoś i wygoda to zalety nie do zakwestionowania. Idealnym rozwiązaniem jest system nagrywania urządzeń, przechwytujący obraz wideo z konsol do gier, pozostałych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów oraz tabletów.

Można do dowolnego obrazu dodawać logo, komentarz audio albo innego rodzaju element. Najnowszym wyborem jest tryb nagrywania aplikacji. Gry można nagrać w jakości HD i jednocześnie je porównać. Takie pionierskie rozwiązania wyznaczają na najwyższe standardy produktywności dla programów które nagrywają gry oraz pulpit Windows w czasie rzeczywistym. Live Streaming umożliwia na żywo nadać to, co wydarzyło się na ekranie komputera. Action! to program i nagrywarka ekranu gwarantujący rzetelne nagrywanie oraz streaming ekranu w najwyższej jakości i to do niego przekonuje.

Dodaj komentarz