Efektywne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w prestiżowym salonie Instytut Luisa

Skuteczne zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało w prestiżowym gabinecie Instytut Luisa zlokalizowanym w Sosnowcu sprawiają, że dużo osób zgłasza się bezpośrednio w to miejsce. Wszystkie zabiegi wykonywane są w ramach dziedzin jakimi są: kosmetologia estetyczna, laseroterapia i plazma ARC, kosmetologia, kosmetyka twarzy i ciała, kroplówki, calluspeeling, makijaż permanentny a także opalanie natryskowe. Wybrane zabiegi opisane są pod adresem Instytut Luisa gabinet kosmetyczny i już od pierwszych chwil można oczekiwać, że będzie się potraktowanym przez doświadczonych specjalistów z jak największą uwagą. Oferta jest bogata, a gabinet bardzo dobrze wyposażony, dzięki czemu można wybrać zabiegi przystosowane do każdego rodzaju skóry.

W pierwszej kolejności odbywa się konsultacja z kosmetologiem, na podstawie jakiej zabiegi są następnie spersonalizowane. Kierować się do Instytutu Luisa mogą klientki a także klienci: ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii, dojrzałą, młodą, naczynkową, tłustą, jak i każdą inną. Zabiegi są wykonane przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu. Z tego powodu nie należy się obawiać jakichkolwiek skutków ubocznych.

Kosmetolodzy z Instytutu Luisa biorą udział w szkoleniach dzięki jakim mogą podnosić swoje kwalifikacje. To umożliwia też zaoferować bogaty wachlarz usług, do jakich używa się wysokiej jakości sprzętów. Poza zabiegami można dodatkowo zaopatrywać się w naturalne kosmetyki, żeby pogłębiać pielęgnację samodzielnie. Pomogą w tym: olej arganowy, olej z pestek malin, masło shea, czy olej z awokado. Po konsultacji z kosmetologiem preparaty dobrane są na podstawie indywidualnych przesłanek do określonego typu cery. W Instytut Luisa pracują nie tylko specjaliści z zakresu kosmetologii, lecz też odnowy biologicznej, albo medycyny estetycznej. Ponadto, do dyspozycji klientek pozostają: dermatolog, chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej. Wszystkie konsultacje przebiegają w przyjemnej atmosferze, co jest ważne.

Dodaj komentarz