Gry na komputer dla maluchów i rodziców – Simsy

Ci, którzy są entuzjastami rozmaitego rodzaju gier komputerowych z całą pewnością prawidłowo zdają sobie sprawę z tego, na czym polega gra „The Sims 4”. Jak się okazuje, ta kultowa już gra jest słynna na całym globie, choć jak przypisuje sam jej twórca, początkowo w żadnym wypadku nie miał takiego założenia. Pierwotnie bowiem gra miała być programem służącym do projektowania, a poszczególni Simowie mieli konstruować modele do obrazowania ludzi.

Dzisiaj gra „The Sims” jest grą znaną oraz cenioną, wydawaną przez jednostkę Maxis. Jeśli mielibyśmy zaliczyć ją do jakiegoś jednego rodzaju gier komputerowych, byłoby to trudne, wobec tego, iż gra ta wielokrotnie uznawana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Pierwsza część tej modnej gry pozostała wydana w 2000 roku, a do tego czasu sprzedano ją w ponad szesnastu milionach kopii. Co przyciągające, gra ta przenigdy tak w rzeczywistości nie miała jasno i precyzyjnie zdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania wiele zadań, rozpocząwszy od budowy domu aż po kierowanie życiem poszczególnych Simów – sprawdź na domenie internetowej the sims 3 download. Zajęcie to bywa niezmiernie wciągające z powodu wielu możliwości, jakie daje gra. Nie skłamiemy też, jeżeli dodamy, iż gra ta tak naprawdę może ciągnąć się w nieskończoność.

Do najważniejszych zadań każdego gracza trzeba w głównej mierze wydawanie poleceń stworzonym przez siebie postaciom (samodzielnie możemy nadawać im imiona, wybierać kolor skóry czy kolor włosów). Istotne jest w związku z tym to, by każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak i na odpoczynek czy na spożywanie poszczególnych posiłków. Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najważniejszych czynnościach, w owym czasie postacie zachorują, po czym umrą. W tym czasie gra się kończy, niemniej jednak naturalnie jesteśmy w stanie wprowadzić do gry totalnie nowych Simów, ponownie przez siebie wykreowanych. Gra „The Sims 4”, jak i jej następne części zdają się bić wszelkie rekordy popularności, a zawdzięczają to w głównej mierze szerokiemu gronie odbiorców, do jakich gra jest dedykowana. Nie jest ona bowiem tylko i wyłącznie grą typowo żeńską czy typowo męską. Grać są w stanie w nią przedstawiciele obojga płci i na pewno wszystkim przypadnie do gustu.

Dodaj komentarz