Idealny trunek na urlopową ochłodę – Pina Colada

Idealny drink na letnią ochłodę to bez dwóch zdań Pina Colada. Blog, który prezentuje trunki z wszystkich krajów, Tragos Del Mundo to miejsce, w jakim w takim razie musiał się znaleźć taki sposób przygotowania. Pod adresem https://www.tragosdelmundo.cl/pina-colada/ można znaleźć dokładny opis przygotowania Pina Colady oraz zaznajomić się z legendą trunku bardzo dobrze wszystkim znanego. piña colada – to nazwa, jakiej nikomu nie trzeba prezentować. To drink szczególnie popularny na Karaibach. Sławę zyskał w 1979 roku, za sprawą piosenki Escape, w wykonaniu Ruperta Holmesa. {Sposób wykonania koktajlu jest prosty. Można go znaleźć na oficjalnej liście drinków International Bartenders Associaton. Będą osoby, które do podstawowego przepisu dodają nieco więcej Malibu, co zależy od ich kubków smakowych.

Często dodawany jest także sok z ananasa, w zastępstwie kawałków owoców. Składniki niezbędne do zrobienia Pina Colady to: czterdzieści pięć mililitrów rumu kokosowego, 45 ml mleka kokosowego, 90 ml soku z ananasa, plus trzy kostki lodu. Przygotowanie Pina Colady nie zajmuje nikomu sporo czasu. Należy albowiem włożyć lód do miksera i wlewać konkretne składniki po kolei: rum, mleko kokosowe oraz sok z ananasa. Wszystko trzeba zmieszać aż lód nie będzie drobniutko zmiażdżony. Niespiesznie wlewa się otrzymany płyn bez piany do szklanek. I wtedy jest przygotowany do spożycia.

Pina Colada to smaczny, słodszy karaibski koktajl z alkoholem. Przygotowywany z białego rumu, należy podać z lodem, plastrem cytryny, jak i plasterkiem ananasa. Bardziej ekskluzywna propozycja wskazuje, że Pina Coladę podaje się w wydrążonym ananasie. Żeby uzyskać aksamitną opcję trunku, wszystkie części składowe opłaca się zamieścić w blenderze. Dokładny przepis, znajdujący się na witrynie Tragos Del Mundo pozwala szybko naszykować idealny trunek na letnią ochłodę.

Dodaj komentarz