Miernik umożliwiający bezzwłoczne pomiary cholesterolu

BENECHECK PLUS 3w1 to aparat pozwalający na szybkie pomiary cholesterolu. Na witrynie Sklep Medyczny można zapoznać się z jego cechami oraz sposobem wykorzystania. Poza cholesterolem za pomocą urządzenia można także zbadać kwas moczowy oraz glukozę.

Dzięki temu, iż aparat do pomiaru cholesterolu ma niewielkie rozmiary, a pomiary są szybkie, z urządzenia można skorzystać także nie przebywając w domu. Dlatego osoby przewlekle chore nie muszą się w żaden sposób czuć ograniczone. BENECHECK PLUS 3w1 funkcjonuje na bazie techniki elektrochemicznego czujnika i nowoczesnej metody pobrania próbek pełnej krwi. Umożliwione jest zapisywanie na nim aż 460 wyników, w tym 360 dla oznaczenia glukozy, pięćdziesięciu dla kwasu moczowego a także pięćdziesięciu dla całkowitego cholesterolu.

Tego typu komplet diagnostyczny do wskazania wyniku wymaga wyłącznie niewielkiej ilości krwi, wobec czego zmniejszony jest także ból u chorego. Oferowane w punkcie sprzedaży urządzenie do pomiaru cholesterolu jest połączeniem aparatu do mierzenia pomiaru cukru we krwi a także aparatu do zmierzenia cholesterolu oraz kwasu moczowego. Dobrze będzie zapoznać się z rekomendacjami użytkowników.

Można wówczas nabrać przekonania, w jaki sposób praktycznie przebiega użytkowanie urządzenia oraz jakie są walory wynikające z jego zastosowania. Z uwagi na to, że w sklepie udostępnione jest na tyle wielofunkcyjne urządzenie można ułatwić sobie wykonywane codzienne samobadanie.

Dodaj komentarz