Możliwość wykorzystania wsparcia doświadczonego trychologa

Możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego trychologa w gabinecie medycyny estetycznej Centrum Estetica to usługa, z jakiej klientki robią użytek nad wyraz chętnie. Ekspertka Magda Kulik – Kopka posiada wykształcenie kierunkowe nie tylko z zakresu trychologii, ale również kosmetologii, technologii żywności oraz mikroodżywiania. Dzięki temu, może kompleksowo udzielać pomocy osobom, które przychodzą do niej z problemami jakimi są: wypadające włosy, łysienie, swędzenie, czy choroby na obszarze głowy. Wskazana trycholog wrocław w pierwszej kolejności przeanalizuje stan skóry głowy klientki, oglądając szczegółowo włosy razem z cebulkami. Ma to na celu ustalić powód powstania łuszczycy, łupieżu, albo łojotokowego zapalenia skóry. Badanie jakim jest trichoskopia ma miejsce przy zastosowaniu mikrokamery.

Dalsze zaś badania są polecane w zależności od tego, jaka będzie diagnoza. W niektórych przypadkach wykonana jest Tkankowa Analiza Pierwiastkowa Włosów. Szczegółowa analiza jest bazą do wyznaczenia indywidualnego rozkładu leczenia a także pielęgnacji. Klienci otrzymują również zalecenia związane z przydomową pielęgnacją, suplementacją i sposobem odżywiania. Ze świadczeń doświadczonej specjalistki robią użytek zarówno kobiety, jak i panowie. Kuracja trychologiczna z jakiej skorzystają w Centrum Estetica jest spersonalizowanie dostosowanym kompletem zabiegów, w seriach od 3 do dziesięciu w odstępach od siedmiu do 30 dni. Kuracja obejmuje techniki: naturalne, kosmetyczne, nowoczesne, fizykoterapeutyczne a także dermatologiczne.

Propozycja usług obejmuje między innymi: peelingi skóry głowy, prądy Dansorwala, jonoforezę, sonoforezę, mezoterapię igłową i bezigłową, mikronakłucia oraz wiele innych usług. Obszar kuracji trychologicznej dopasowany jest natężeniem do potrzeb określonych klientów. Wprowadzana jest równocześnie kuracja uderzeniowa, przystosowana do wymagań skóry oraz włosów, terapia wzmacniająca zawierająca konkretną dietę i suplementację oraz terapia podtrzymująca i zachowawcza, polegająca na odpowiedniej pielęgnacji domowej. W salonie wykorzystywany jest nowoczesny laser ekscymerowy, do leczenia objawów bielactwa, łuszczycy, AZS albo łysienia plackowatego.

Dodaj komentarz