Nowoczesne metody pracy w Prodetektyw

Słowność i czynności nastawione na korzyść zleceniodawców to specjalność agencji Prodetektyw. Dotyczy to każdego zlecenia. Często realizowane zlecenia to: rozwody, sprawy o podłużu kryminalnym, wywiady gospodarcze, windykacja długów, eksmisja niechcianego lokatora, wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów. Biuro detektywistyczne podejmuje się też wielu pozostałych spraw. Podczas zleceń powiązanych z rozwodami detektywi mogą realizować klasyczną obserwację, ale też techniki bardziej rozbudowane. Są one wypracowane na podstawie zdobytych kwalifikacji, wobec czego wlicza się je do sprawdzonych. Pozwolą wykryć różne zachowania współmałżonka, mogą wykluczyć lub potwierdzać zdradę.

Zdobyte dowody nie wzbudzają w żadnym wypadku wątpliwości. Nawet jeśli nawet pierwsze domysły nie sprawdzą się, to można wykryć inny powód jaki kieruje postępowaniem małżonka. Sprawy kryminalne najczęściej dotyczą: zaginięć, porwań, szantażu, stalkingu, kradzieży, włamań lub oszustw. Zleceniodawcy kierują się do biura, gdy będzie zależeć im na natychmiastowym rozwiązaniu sprawy i nie są zadowoleni z działania Policji.

Realizowana jest również profesjonalna obserwacja. Są to niejawne czynności i techniki, pozwalające pozyskanie dowodów: zdjęć, nagrań wideo i audio. Przedsiębiorcy zgłaszają się, gdy zainteresuje ich wywiad rynkowy. Windykacja długów oraz eksmisja niechcianych lokatorów także są zrealizowane w sposób profesjonalny. Można też firmie zlecać wykrywanie podsłuchów i prywatną ochronę.

Wykrycie podsłuchów i lokalizatorów dotyczy pomieszczeń, pojazdów, urządzeń przenośnych, telefonów, czy laptopów. agencji zatrudnieni są doskonali eksperci, jacy wykorzystują wiedzę i znajomości, żeby pomóc zleceniodawcom rozwiązać ich problemy. Utrzymanie poufności i wysokich standardów pracy to coś, co obowiązuje w Prodetektyw. Specjalistom zależy, by zleceniodawcy za każdym razem pozostawali usatysfakcjonowani.

Dodaj komentarz