Praktyczne umeblowanie do kuchni na wymiar

Praktyczne meble kuchenne na indywidualne zamówienie wykonuje firma Smok z Lublina. Plan wykonania bazuje na dwóch istotnych założeniach: walorach estetycznych odpowiadających gustom klienta a także wygodzie pracy w czasie robienia różnych czynności w kuchni. Jak wiadomo, w pomieszczeniu kuchennym spędza się wiele czasu oraz przygotowuje się posiłki. Z tego powodu, powierzchnia w niej musi zostać optymalnie zaaranżowana. W dodatku, sporą uwagę zwraca się też na wygląd umeblowania kuchennego, ponieważ znacznie częściej jadalnie zostają otwarte na pokój dzienny.

Podczas pracy nad projektem bierze się pod wzgląd: formę oraz liczbę szafek, wybarwienie frontów, a także rozmieszczenie określonych elementów mebli kuchennych. Po rozmowie z klientami utworzona zostaje wizualizacja jadalni, a po jej akceptacji może zostać realizowane zlecenie. Poza atutami designerskimi uwzględniane są: wygoda pracowania w czasie przygotowywania posiłków, miejsce do przetrzymywania sprzętu agd, akcesoriów do kuchni a także żywności, adekwatna do liczby domowników, wzięcie pod uwagę rozwiązań systemowych takich jak szuflady samodomykające, czy otwierające się do góry fronty.

Poprzez spersonalizowanie zamówienia można chwalić się przez długi czas świetnie prezentującą się kuchnią. Na witrynie marki Smok, pod adresem http://smok.biz.pl/meble-kuchenne/ można zobaczyć przykładowe projekty mebli do kuchni, potwierdzające rangę firmy meblarskiej.

Wytwarzając meble kuchenne szkicownicy i stolarze kierują się ich ergonomią. W efekcie, nie ma mowy o skrępowanych ruchach przy gotowaniu posiłków. Kuchnia zostaje podzielona na części: przechowywania, zmywania, gotowania oraz pieczenia, przygotowywania, miejsca na większą ilość jedzenia. Każdorazowo uwzględniane są: wielkość określonej jadalni, jak i dotychczasowe nawyki zleceniodawców. Jakość wykonania stolarki meblowej jest wysoka, czyli można mieć pewność, że z jadalni będzie się korzystało przez długi czas. Klient decyduje o tym, w jaki sposób prezentuje się zamówienie, między innymi dopasowując akcesoria dodatkowe, wykorzystywane w meblach.

Dodaj komentarz