Profesjonalny kantor kryptowalut w Szczecinie

Kantor Bitcoin to rzetelny kantor kryptowalut na terenie Szczecina. Jest to miejsce stworzone z myślą o takich osobach, które na co dzień lokują kapitał w kryptowaluty i będzie zależeć im na tym, żeby wypłacać zgromadzone bitcoiny w bezpieczny i sprawny sposób. Następną zaletą takiego miejsca jest to, że wszystko można robić anonimowo, gdyż w bitcoin szczecin można rezerwować wizytę wcześniej i nie przejmować się osobami z zewnątrz. W miejscu tym szybko można wymieniać internetową walutę na rzeczywiste zasoby finansowe, jednocześnie mając gwarancję, że zachowana zostanie poufność.

Każdy, kto interesuje się współpracą, może o wszystkim przeczytać na stronie internetowej albo przedzwonić oraz dowiedzieć się szczegółów od specjalistów. Wizytę można zamówić telefonicznie albo online. Na witrynie umieszczony jest specjalny link za pośrednictwem jakiego można przenieść się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny równocześnie sprzedawać, jak i kupować. Regularnie aktualizowane są informacje na temat tego, ile można dostać za jednego Bitcoina a także ile trzeba za niego płacić.

Aby umówić się w punkcie, trzeba każdorazowo umawiać się dzwoniąc. Następnie, już w punkcie można wpłacać lub wypłacić pieniądze w ramach inwestowania w Bitcoina. Do sumy 15 000 euro operacje w kantorze są anonimowe. Prowizja dla każdej transakcji wynosi 4% od ceny giełdowej. Poniżej pięciu tysięcy złotych istnieje dodatkowa opłata, jaka wynosi sto pięćdziesiąt złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin opublikowane są na witrynie, aczkolwiek na specjalną prośbę zleceniodawców konsultacja może zostać umówiona w wybranym terminie. Z uwagi na to że kantor znajduje się w centrum Szczecina, nikt nie ma kłopotu z tym, by do niego dotrzeć. Jeśli więc tylko komukolwiek będzie zależało na tym, żeby wpłacać lub wypłacać zyski z inwestycji w kryptowalutę, wystarczy że zgłosi się do kantoru i zrealizuje wszystko, na czym będzie mu zależało.

Dodaj komentarz