Propozycja cenowa wzbudzająca zainteresowanie zleceniodawców, którzy zamierzają skorzystać z fotoluster

Propozycja cenowa wzbudzająca zaciekawienie klientów, którzy zamierzają skorzystać z niebanalnej fotobudki została opracowana przez markę Fotobu.pl bardzo starannie. Z tego względu zleceniodawcy są świadomi, że błyskawicznie mogą korzystać z opcji dzięki jakim ich uroczystość będzie niezwykła, a na dodatek w bardzo dobrej cenie. Zleceniodawcy mogą wybierać w ramach fotolustro cena 4 zestawy: Max, Premium, Standard oraz Basic. Są one szczegółowo zaznaczone razem z kosztami na witrynie online. Cena zmienia się wraz z tym, czy ktokolwiek chce korzystać z usług dodatkowych.

Dodatkowo, zamawiający mogą zdecydować się na to, aby zrobić użytek ze specjalnego pakietu na wesela. Wtedy otrzymają 10% taniej na kompletne zamówienie. Poza tym, że Nowożeńcy oszczędzają pieniądze, to mogą też zaoszczędzić czas, gdyż nie muszą poszukiwać trzech dostawców, lecz spisują umowę z jedną firmą. Kompleksowe świadczenia obejmują: kamerowanie z obsługą drona w gratisie, fotografa, fotobudkę albo fotolustro, napis LOVE, a także możliwość korzystania z samodzielnie robionych zaproszeń, spersonalizowanej księgi gości, winietek a także zdobień.

Państwo Młodzi mocno to cenią, ponieważ rzeczywiście uzyskają spójną koncepcję u jednego usługodawcy. Dodatkowo, sami zadecydują czy na weselu chcą skorzystać z klasycznej fotobudki, czy może z fotolustra, czyli nietuzinkowego zwierciadła robiącego wystrzałowe zdjęcia. Zwierciadło robiące zdjęcia będzie nie tylko idealnym pomysłem na zabawę podczas wesela, lecz też stanie się dekoracją wesela. Poza podstawami w ramach fotolustra do każdego z zestawów można dopasować inne rozwiązania. Będą to: wcześniejsze rozstawienie fotobudki, skorzystanie z dodatkowej godziny zabawy, wykonanie samodzielnie zdobionej przez animatorów Księgi Gości oraz wykonanie
nietuzinkowego, indywidualnego tła dla fotolustra według własnego życzenia. To ukazuje, że marka Fotobu.pl dba o wszystkich zleceniodawców.

Dodaj komentarz