Rękawice ochronne, dystrybuowane przez markę HF Safety

Dobór perfekcyjnych ŚOI to specjalność firmy HF Safety. Są to przykładowo rękawice robocze, odporne na przecięcia, oddziaływanie substancji chemicznych, czy ciepło.

Z uwagi na to, że pracownicy zaprezentowanej firmy mają niemałe doświadczenie w zakresie BHP, każdorazowo posłużą praktycznymi radami a propos doboru odpowiednich wyrobów. Podstawowym warunkiem odpowiedniego dopasowania zaprezentowanych produktów z tej grupy jest rozpoznanie wraz z oceną zagrożeń jakie występują na określonych stanowiskach pracy.

Na podstawie pozyskanych danych na wyznaczonych stanowiskach wyznacza się zagrożenia i precyzyjnie podaje obszar i rodzaj ochrony i związane z tym minimalne oczekiwania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzenie potrzeb klienta oraz przeprowadzony wstępny audyt przeprowadzony w wyznaczonym miejscu pracy pozwala stworzyć później specjalistom z HF Safety ofertę stuprocentowo przystosowaną do potrzeb danego klienta. Jednocześnie uwzględnione są aktualne przepisy odnoszące się do bhp.

W dopasowaniu odpowiednich środków znaczenie ma głównie bezpieczeństwo pracowników, ich wygoda w czasie wykonywanych obowiązków oraz jakość proponowanych wyrobów. Zaoferowane środki ochrony wypełnią obowiązujące normy bezpieczeństwa, a także mają znak jakości CE i stosowne certyfikaty jakości. Zwykle dobierane są przez klientów rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki.

Dodatkowo proponowane są też: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe a także wyroby z kategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Klienci samodzielnie podejmują decyzję, jakie z wyrobów są im niezbędne w ich miejscu pracy.

Dodaj komentarz