Specjalista z zakresu urologii z dużym doświadczeniem

Michał Jurasz to lekarz z zakresu urologii ze sporym doświadczeniem, jakiemu wszyscy chorzy ufają. Wykonał on już setki operacji z zakresu urologii. Na bieżąco dokładnie ocenia stan zdrowia pacjentów i prowadzi ich leczenie.

Stale poszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie obawia się wdrażać innowacyjnych metod leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Warto zajrzeć na witrynę internetową jego gabinetu, aby zobaczyć, czym szczegółowo się zajmuje i jakie ma uprawnienia.

Można też internetowo albo telefonicznie zapisać się na wizytę. Każdy, kto potrzebuje rzetelnej diagnozy albo chciałby podejmować leczenie u wykwalifikowanego lekarza może skontaktować się z ekspertem przy pomocy witryny internetowej. Po pierwszej wizycie ekspert wyznacza dalszy plan leczenia i decyduje, czy podjęte będzie gabinet urologiczny, bądź może innego rodzaju interwencja. Każdy pacjent jest potraktowany indywidualnie, co daje szansę dopasować najlepsze metody leczenia.

Lekarz systematycznie udziela pacjentom informacji w temacie ich kondycji zdrowotnej a także o tym, jakie będą dalsze etapy leczenia. Priorytetem dla niego jest dobro chorego, abstrahując od tego, z jaką chorobą dana osoba się zgłasza.

Ekspert bardzo dobrze wie o tym, że niektóre choroby mogą wywoływać dyskomfort u pacjentów i dlatego wyróżnia go pełne empatii podejście. W ARCHEUS przyjmowani są chorzy ze schorzeniami do jakich wliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a jeśli to potrzebne, pacjenci poddani są wyspecjalizowanemu leczeniu, również chirurgicznemu. Chorzy zapisują się też na operacje: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej oraz na biopsję wykonywaną przy podejrzeniu raka prostaty.

Dodaj komentarz