Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zapewnienie poprawy kondycji skóry

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zagwarantowanie polepszenia kondycji skóry przeprowadzany jest w Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach przez wykwalifikowanych kosmetologów. Odbywa się on etapami, co umożliwia finalnie na otrzymanie efektu skóry doskonale oczyszczonej, świeżej, zdrowej jak i odnowionej. W pierwszej kolejności odbywa się neutralizacja wolnych rodników przy zastosowaniu wody wodorowej. Wolne rodniki po złączeniu z jonami wodoru tworzą wodę i tlen, potrzebne dla skóry. Kolejny etap to eksfoliacja, a więc złuszczenie nieaktywnych warstw naskórka. Usuwane są wyschnięte komórki, co pozwala na optymalne wchłanianie w trakcie zabiegu oczyszczanie wodorowe w Kielcach substancji aktywnych.

Trzecim etapem jest dotlenianie, pozwalające na wprowadzenie antyutleniaczy. W tym samym czasie zastymulowane jest pojawienie się elastyny i kolagenu. Kolejno, antyoksydanty zostają rozprowadzone po miejscach przeznaczonych do wykonania zabiegu. Zabezpiecza to skórę przed kolejnym wytworzeniem się wolnych rodników a także przed negatywnym działaniem czynników z zewnątrz.

Kolejno antyoksydant jest wprowadzany w głębsze warstwy skóry przy zastosowaniu głowicy jaka emituje ultradźwięki. Prowadzi to do drgania komórek i pojawienia się efektu termicznego. Można także spodziewać się wyciszenia struktur komórkowych, odprężenia mięśni, pobudzenia krążenia krwi oraz limfy. Oddziałuje to na doskonalszy metabolizm i zregenerowanie komórek. Ostatnim etapem jest zabieg przeciwstarzeniowy, a więc lifting wykorzystujący bipolarną falą radiową. Stymuluje to tkanki oraz włókna kolagenowe, poprawiając jędrność skóry i doprowadzając do jej wygładzenia. Zabieg wodorowego oczyszczania skóry porównywalny jest z zabiegami takimi jak: mikrodermabrazja wodna, infuzja, ultradźwięki, czy bipolarna fala radiowa równocześnie.

Dodaj komentarz